ביטול ההגבלה תוך 12 שעות מהגשת התיק

משרדנו נותן שירות - מיידי - ללקוחות מכל רחבי הארץ

שיקים חוזרים בחשבונות שלכם כאשר הבנק מחליט שלא מילאתם את חלקכם בהסכם האשראי שביניכם.
כאשר שיקים מגיעים לחשבון ואין כסף לכיסוי השיק או אתם במינוס בחשבון וחרגתם מהמסגרת של המינוס שהבנק אישר  לכם – הוא קרוב לוודאי, יחזיר את כל השיקים – א.כ.מ (אין כיסוי מספיק).
כאשר תגיעו למספר של 10 שיקים חוזרים – הבנק יהפוך את חשבונכם ל"חשבון מוגבל" ולא תוכלו לפעול בו בכלל וגם לא דומה למה שהייתם רגילים עד כה.
באם תגיעו מיד או בסמוך לאחר שבחשבונכם יש 10 שיקים חוזרים – נוכל גם לעזור לכם מול הבנק ולתת לכם תוך 24 שעות "חבל" שיעזור לכם לסדר את עניינכם מול הבנק ברגיעה.

צלצלו עכשיו וקבעו לכם פגישת ייעוץ ללא עלות או התחייבות.

למשרדנו רזומה של מאות לקוחות מרוצים(חברות,עסקים ואנשים פרטיים) אשר בעיותיהם מול הבנק נפתרו כלא היו.הצלחת המשרד עומדת על 98%.
משרדנו מסייע גם ללקוחות שחשבון הבנק שלהם הוגדר כחשבון מוגבל חמור.

משרד ארביב-פרץ הוא המשרד המוביל בארץ לביטול הגבלות בבנק-תבדקו אותנו

0 +
ניסיון של מאות תיקים בשנה
0 +
מעל 15 שנות וותק
0
ביטול הגבלה בבנק תוך 12 שעות

משרדנו נותן שירות ללקוחות מכל קצוות הארץ.

*משרדנו אינו מטפל בתיקי הוצאה לפועל

להתייעצות ראשונה והערכת סיכויי הצלחה - ללא עלות

 בדרך להגבלה ? יש לכם כבר 10 שיקים חוזרים או יותר ? כדאי לכם לקרוא את זה

צ'קים חוזרים בבנק – כיצד יש לפעול כאשר הצ'קים חוזרים? למי ניתן לפנות? במאמר זה נפרט לכם את התשובות לשאלות אלו.

כיום, מרבית העסקים נופלים לתרמית בה הם מקבלים צ'קיםחוזרים ללא כיסוי, לקוח המתחמק ואינו מוכן לשלם את חובו, במאמר זה נפרט לכם את אפשרויות להליכי גביית השיקים החוזרים.

רבים מהעסקים, פונים ללשכת ההוצאה לפועל ללא סיוע של עורך-דין המתחמה בתחום זה.
חוק שיקים ללא כיסוי
במדינת ישראל ישנו חוק "שיקים ללא כיסוי התשמ"א 1981" אשר נועד להגביר את אמינות השימוש בשיקים שלנו. בנוסף לכך, מטרתו לשפר את מוסר התשלומים וכן גם להרתיע את בעלי החשבון ממשיכת שיקים שאינם בעלי כיסוי. כל זאת תוך הטלת סנקציות על מושכים שיקים כאלה.

גבייה של שיקים חוזרים

צ'קים חוזרים הפכו לתופעה שכיחה בישראל. דבר זה מוביל לסכנה ממשית הדורשת מיגור באופן המיידי. אנו יכולים להבין את מרבית העסקים שבוחרים לא לכבד שיקים ו/או אף לא לקבל אותם כאמצעי תשלום עבור המוצר/השירות שהם מספקים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בתשלום לספקים או פריסה של תשלומים כדוגמת תשלום שכד דירה, אנו לא נמנע מלקבל תשלום באופן זה.

מדוע כמות גדולה של שיקים חוזרים בבנק?

לא פעם בחיים התבשרנו כי השיק חזר מסיבה טכנית, תאריך הפגה שפג תוקפו, חתימה חסרה, כתב לא ברור וכדומה. לרוב, מדובר באי נעימות זמנית שהפתרון שלה הוא בר ביצוע.

מקרים נוספים בהם לקוחות מוסרים שיקים שנגנבו או כאלה שביטלו את הצ'ק מיוזמתם טרם הספיקו לפדות אותו בבנק וכדומה. פנים נוספות לעניין, ההנחה הרווחת הינה שמרבית השיקים מכיוון שחשבון הבנק הוגדר כחשבון מוגבל או פשוט "אין כיסוי".
כיצד נמנע מצ'קים חוזרים?
אין פתרון קסם, אי שימוש בשיקים תמנע כליל את הבעיה. בהתאם לכך, העולם הגלובאלי בדרך לשם מה שאומר שבעתיד אמצעי התשלום יהיו אך ורק דיגיטליים. עד שנגיע לשם, לא נוכל לוותר לגמרי על השימוש בהם.

מספר דוגמאות לבדיקה:

• קיבלתם שיק? תוכלו לבדוק את מירב הפרטים הנדרשים.
• בקשו תעודת זהות מרושם השיק.
• תוכלו לדרוש אישור/פירוט חשבון על מנת לוודא כי לשיק ישנו כיסוי.
• מבצעים עסקה קטנה כגדולה? דרשו מהצד המשלם "המחאה בנקאית", שיק זה מונפק על ידי הבנק המאשר "כיסוי" השיק ומהווה מעין כסף מזומן.

מה ניתן לעשות במידה ונקלעתם לשיק חוזר?

שיק חוזר מהווה בעיה לצד המקבל, עם זאת האחריות החוקית והמשפטית נושא רושם השיק. גם אם חזר השיק, דבר זה אינו פותר אותו מתשלום.
שיק חוזר אינו דף נייר מיותר, אל תתפתחו למכור אותו "בחצי" מחיר לחברה העוסקת בניכיון שיקים. שיק שחזר מהווה שטר חוב שאינו מומש באמצעותו תוכלו לגבות את לחמכם בעזרת גבייה משפטית.
צעד ראשון אתו תוכלו להתחיל, הינו שליחת מכתב התראה בו כותב השיק יהא חייב להשלים את החוב מיידית. החייב התעלם ממכתב ההתראה? השלב הבא פנייה באמצעות לשכות ההוצאה לפועל. כיום, החוק אינו מחייב את חתימת עורך הדין בכדי להוציא מכתב התראה אך מומלץ להיעזר בייעוץ משפטי. הסיבה לכך, מכתב התראה מעורך דין מכיל אופי רשמי אשר עשוי לדחוק את החייב לפינה ולהשפיע עליו מבחינה פסיכולוגית.
בהמשך הדרך, יפתח עורך הדין שלכם תיק בהוצאה לפועל נגד החייב באחת מן הלשכות של ההוצאה לפועל בהתאם לאזור המגורים של החייב. פנים נוספות לעניין, החייב עלול להגיש בקשה ל"התנגדות לביצוע השטר", דבר זה יכבול את תהליך ההוצאה לפועל וכזאת אשר תסלול דרך ישירה לדיון בכותלי בית המשפט.

מכל האמור לעיל, אנו ממליצים להיוועץ עם עורך דין המתחמה בתחום גם אם זה יהיה כרוך בתשלום מראש של שכר טרחה, ללא קשר לתוצאות של הגבייה. שיק חוזר הינו חוב שניתן להתמודד עימו בדרכים רבות. ממגרים את התופעה של המרדף אחר שיקים חוזרים. קיבלתם שיק חוזר? עליכם לפעול במהרה, זאת הדרך היעילה ביותר על מנת להשיב את המגיע לכם.

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

Call Now Button דילוג לתוכן