חשבון מוגבל משכנתא

זה ממש לא פשוט כיום, נוכח המצב הכלכלי הקשה בארץ, לנהל את משק הבית באורח תקין, מה שמשפיע בהכרח על היכולת של רבים וטובים לבצע כל פעילות פיננסית ניכרת. בשל לחץ, בוודאי תעשו שימוש נכבד בצ'קים, על מנת לנסות לדחות את הקץ. אחד הבעייתיות בשימוש בצ'קים, שיש לדאוג לכך שיהיה להם כיסוי, ובהיעדר תכונה זאת, לאחר עשרה צ'קים שיוחזרו, תהפכו הישר למוגבלים בחשבון הבנק שלכם. במצב הנוכחי, סביר להניח, שבאופן גורף תהיו מסורבי משכנתא. הדבר נובע מהעובדה, כי הבנקים השונים מחויבים לבצע בדיקה מדוקדקת בטרם האישור למשכנתא, מתוקף ההוראה של בנק ישראל. במידה ותצליחו להימלט מציפורני ההגבלה בחשבון הבנק שלכם, ולהוכיח שכל זה נעשה מתוך שגגה, הבנקים יאשרו לכם ליטול משכנתא.

 

מה המשמעות של  חשבון מוגבל משכנתא?

ונתחיל עם השאלה – " חשבון מוגבל משכנתא", מה זה אומר?. בימים כתיקונם, כל מי שחפץ בקבלת הלוואה מהבנק, בפרט כאשר עסקינן על נטילת משכנתא, הדרך הראשונית שלו תהיה מלווה בפנייה ישירה לבנק, לשם קבלת עזרה בנדון. עד פה הכול בסדר, הדברים משנים את הווייתם, כאשר הבנקים ממאנים לסייע לכם, או לאשר את בקשתכם. יש כל מיני סיבות לסירוב הבנקים השונים להיעתר לבקשה שלכם, כמו לדוגמה – תיקים פתוחים בהוצאה לפועל, הכנסה שאיננה יציבה או נמוכה למדי, או שהחשבון שלכם מוגבל, וכיוצא בזאת. באופן כללי, לחסרי הניסיון מבינכם, נקדים ונאמר, כי נטילת משכנתא משמע לקיחת הלוואה בממדים עצומים, לכל מי שחפץ לרשת את עצמו בדירה חדשה. אבל קיימים המון בני אדם שלא יקבלו את ההזדמנות הזאת, והבנקים יסרבו לאשר להם להיות בעלי משכנתא, כמו למשל מי שמוגדר כלקוח מוגבל בבנק שלו. 

האם חשבון מוגבל יכול לקחת משכנתא?

והרי הגענו לישורת הבאה – "האם חשבון מוגבל יכול לקחת משכנתא"?, ועל שאלה זאת נקדים להשיב. במידה ואתם מוגבלים בחשבון הבנק שלכם, לאו דווקא תתקבלו בסירוב מוחלט מאת הבנק, בכל מה שמתכתב עם בקשת ההלוואה למשכנתא. ההסכמה של הבנקים השונים תלויה באופן כללי במהות של העסקה ובכל מיני תנאים. הבנק עשוי לאשר לכם ליטול משכנתא מן הרמה הבנקאית כאשר לא תהיו יותר מוגבלים בבנק, או בזמן ההגבלה אפשר לקבל משכנתא בתנאים של חוץ בנקאיים. הדברים תלויים בבחינת העסקה מכל הכיוונים, בהבנת הצרכים שלכם, מתוך המקום של לספק לכם את השירות הכי מקצועי והכי אפקטיבי.

האם מוגבל בבנק יכול לקבל משכנתא?

ולהלן שאלה ניכרת – " האם מוגבל בבנק יכול לקבל משכנתא?", והתשובה לא תאחר להגיע. המערכת הבנקאית, במציאות העכשווית, לא מספיק מבינה ומדגישה את זמנה למציאה של מענה פיננסי למי שמוגבל בחשבון הבנק שלא, לא במתן מסגרת אשראי, ובוודאי שלא בכל מה שקשור להלוואה, ושומו שמיים לאישור של משכנתא למוגבלים בחשבונם. על מנת להקל עליכם בדרך לפתרון אידיאלי לקבלת משכנתא, אף במידה ואתם מוגבלים בחשבון הבנק, אנו ממליצים לכם לפנות לחברה מקצועית, שתספק לכם את הפתרונות המתאימים ביותר, מענה שמגובה ושמפוקח באמצעות משרד האוצר בריבית בנקאית, אשר מותאמת על פי חוקי האשראי ההוגנים.

מה היא בדיוק הגבלה בבנק ישראל משכנתא?

והרי שאלה ראויה – "מה היא בדיוק הגבלה בבנק ישראל משכנתא?", ועליה נשיב לאלתר. אומנם הבנק שלכם הוא מי שהגביל את חשבון הבנק שלכם, אבל הכול נעשה באשרור ובפיקוח של בנק ישראל. תקופת הגבלת הבנק שלכם בהחלט מגבילה את ההתנהלות הפיננסית שלכם, בפרט בשלוש השנים שלאחר תום ההגבלה בבנק, ואף לאחר מכם. יש להניח, כי כל בנק שתפנו אליו לקבלת משכנתא, יעקם את פניו נוכח הקשה שלכם, ויסרב לה. וחוץ מהסירוב הכואב, יש לומר, אף יוסב פה נזק בלתי ישוער. ומדוע זה? אתם בוודאי מרימים כעת גבה, ושואלים את עצמכם? ובכן, הסירוב שתקבלו על לקיחת המשכנתא יובא בחשבון אף בכל בקשה עתידי של משכנתא, מה שגם יערים עליכם קשיים ניכרים. אבל שלא תיפול רוחכם, אפשר לעקוף את המצבים הללו, עם אנשי המקצוע הנכונים, אלו שהרפרטואר שלהם נרחב בפתרון בעיות כאלו, ובתום ההגבלה בחשבון שלכם, הם אלו אשר יצלחו לסייע בידכם לקבל משכנתא מהבנקים השונים.

מה הקשר בין חשבון מוגבל ומשכנתא לבין קבלת משכנתא מידי גופים חוץ בנקאיים?

ובאשר לשאלה שאין שניה לה – "מה הקשר בין חשבון מוגבל ומשכנתא לבין קבלת משכנתא מידי גופים חוץ בנקאיים?", נחלק את תשובתנו לשני חלקים. תחילה, נאמר בריש גלי, כי נקיטת פעולה נכונה מצדכם, או מיועץ המשכנתאות המקצועי, אשר שכרתם את שירותיו מבעוד מאוד, עשויה להצליח, ולפתוח בפניכם את האפשרות לקבל משכנתא, גם במידה וחשבון הבנק שלכם מוגבל. ואיך קורה כל הטוב הזה פתאום? זה קורה בתנאים מסוימים. בתנאים שבו מי שמעניק לכם את המשכנתא מאמין בצדקתכם. קרי – הוא בטוח שההגבלה של חשבון הבנק שלכם מקורה בטעות, או שלחלופין בחוסר אפשרות לשלם מכל מיני נסיבות שלא תלויות בכם. ולחלק השני של השאלה, יש להבין, כי על פניו, גופים חוץ בנקאיים אמורים פחות להקפיד בכל מה שקשור למשכנתא, למרות זאת, עדיין מדובר אודות תהליך סיזיפי למדי. אף הגופים החוץ בנקאיים מבצעים חקר מעמיק על מי שמבקש להלוות מהם, ומדובר על תחקירים די מעמיקים, בפרט נוכח מי שמוגדר כמוגבל בבנק.

מה המשמעות של משכנתא עבור חשבון מוגבל בעבר משכנתא?

ולהלן שאלה שממש אי אפשר בלעדיה – "מה המשמעות של נטילת משכנתא עבור חשבון מוגבל בעבר משכנתא"?, והבה נאפיין את השאלה לעומק. בדיוק כמו כל בקשה של הלוואה, לא חייבים להסתמך יותר על מימון מהבנקים. ברוך השם, הם בוודאי לא מונופול כיום, ויש דרכים אחרות ללקיחת הלוואה או משכנתא. דרכים כמו גופים פיננסיים חוץ בנקאיים. ולכן, בעודנו מדסקסים אודות הרעיון החשוב – חשבון מוגבל משכנתא? נגיד כי קבלת משכנתא באמצעות גופים חוץ בנקאיים למי שחשבונו מוגבל אפשרית, באם אפשרי לשעבד את הבית שתרכשו, לאחר האומדן שלו בידי שמאי מקרקעין. באם יש אפשרות אותנטית לשעבד את הבית שאתם רוכשים, העבר הפיננסי שלכם יהיה חסר כל חשיבות, ובאופן הזה תוכלו לזכות בקבלה של המשכנתא הכה נכספת בעינכם. הסירוב הגורף של הבנקים לאשר לכם קבלה של משכנתא, לא סותם את הגולל למאמצים הבלתי נדלים שלכם לקבל משכנתא, ובטח שאינו צריך להסיט אתכם מדרך הישר, בפנייה אל השוק האפור, למשל. קיים כיום מענה לכל תרחיש אפשרי, מענה שעשוי לפעול לטובה האישית שלכם, ולאפשר לכם, למרות המצב הקשה בו אתם נמצאים, לקבל הלוואה או משכנתא.

מה בדבר משכנתא חשבון מוגבל?

ושאלה שמסכמת את דברינו לגמרי – "מה בדבר משכנתא חשבון מוגבל"? האם היא מומלצת בכלל? ובכן, להלן מושא דברינו. בתור לקוחות מוגבלים בבנק, אתם בוודאי מבינים כל השלכה סנקציונית, שעמה אתם מתמודדים כבר במשך תקופה ארוכה. בשל כך, במה שקשור אל משכנתא לבעלי חשבון מוגבל, מסתמנת כסממן חיובי לפריעת חובות מתסכלים, לסגירה של כל תיק בהוצאה לפועל, ובאופן הזה לרכוש עוד זמן, כאשר בד בבד מתחילים וממשיכים להתנהל באופן מופתי בבנק. תחום הבנקאות מתמחר את הסיכונים של הריביות, וזאת הסיבה שמשכנתא באמצעים חוץ בנקאיים תהיה מלווה בריביות גדולות למדי עבורכם, בתור לקוחות מוגבלים בבנק, הרבה יותר מאשר לקוחות "נורמטיביים", לקוחות עם רקורד נקי בהתנהלות חשבון הבנק שלהם. מכיוון שאתם ממש רוצים לרכוש נכס, וההגבלה בבנק, כשמה היא, אכן מגבילה אתכם, כי אז המשכנתא החוץ בנקאית מסתמנת כפתרון הכי מושלם בשבילכם, ובהחלט כאשר בוחנים את המשכנתא הזאת מכל זווית אפשרית, מה היא נותנת בדיוק, כמו גם מה הן ההשלכות העתידיות שלה.

או מלאו פרטים ונחזור אליכם

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

Call Now Button דילוג לתוכן