ביטול הגבלה בבנק

הבנק החזיר לך עשרה שיקים?

חשבון הבנק שלך הפך למוגבל?

אנחנו נדאג לבטל את ההגבלה תוך 12 שעות מהגשת התיק

ארביב פרץ – משרדנו פועל באופן מיידי לביטול ההגבלה באמצעות הגשת ערעור וצו מניעה זמני בכדי לאפשר לך לשוב ולפעול בחשבון באופן מיידי (בכך למנוע נזקים כספיים ותדמיתיים אדירים) ללא הגבלה, זאת עד למועד הדיון העיקרי בו תידון הבקשה לביטול ההגבלה לחלוטין.
למשרדנו רזומה של מאות לקוחות מרוצים(חברות,עסקים ואנשים פרטיים) אשר בעיותיהם מול הבנק נפתרו כלא היו.הצלחת המשרד עומדת על 98%.
משרדנו מסייע גם ללקוחות שחשבון הבנק שלהם הוגדר כחשבון מוגבל חמור.

משרד ארביב-פרץ הוא המשרד המוביל בארץ לביטול הגבלות בבנק-תבדקו אותנו

תיק מוגבל בבנק | ביטול הגבלה בבנק בהצלחה -משרד עו"ד ארביב פרץ

ניסיון של מאות תיקים בשנה

מעל 10 שנות וותק ניסיון בביטול הגבלה בבנק בהצלחה -משרד עו"ד ארביב פרץ

מעל 10 שנות וותק

מחיקת רישום שלילי ב- BDI ו- D&B

מחיקת רישום ב- BDI ו- D&B

ביטול הגבלה בבנק ישראל תוך 12 שעות

ביטול הגבלה תוך 12 שעות

תוך 12 שעות מהגשת הביטול – החשבונות לא מוגבלים

חשבונות בנק מוגבלים במדינת ישראל מידי יום ביומו. ההגבלה נעשית ע"י הבנק, בדרך כלל לאחר שהלקוח לא מצליח לעמוד במסגרות שהקצו לו לחשבון והבנק איבד את הסבלנות להמתין ללקוח שיסגור את החריגות בחשבונו. כאן חשובה מאד הפעילות המהירה שלכם בעזרת אנשי מקצוע לדאוג לביטול ההגבלה בבנק ואו לפחות לעכב אותה.

הסרת הגבלה בבנק-תקופת הקורונה
לאור התפרצות נגיף הקורונה ובעקבות המיתון והמשבר הכלכלי הרחב שהגיע לכל אחד ואחת מאיתנו, רבים מחשבונות הבנק בין אם עסקיים ובין אם פרטיים, שאינם עומדים בתנאי האשראי, הופכים לחשבונות מוגבלים.

עיכוב הגבלה בבנק ללקוח שהוגדר – לקוח מוגבל
במסגרת חוקים שונים, הוראות שעה ותקנות חדשות, הבנקים בישראל הקשיחו את עמדותיהם ומדיניותם בכל הנוגע לתנאי מתן האשראי.
לקוח מוגבל בבנק מוגדר כמי שהצטברו בחשבונו במסגרת שנה אחת, עשרה צ'קים חוזרים או יותר. בהתאם לכך, יוגדר החשבון כחשבון מוגבל למשך שנה אחת, המוביל לרצף של חריגות ממסגרת האשראי, שיקים מוגבלים, שיקים חוזרים, ערעור על מערכת היחסים מול הבנק, צמצום או ביטול מסגרת האשראי הנוכחית ועוד.
ההגבלות המוטלות על לקוח המאופיין בחשבון בנק מוגבל מונעות ממנו להמשיך לנהל את חשבונו בבנק כהלכה, פוגעות תדמיתית וגורמות לנזקים כלכליים עתידיים.
לפיכך, מומלץ על בדיקת אפשרות ביטול הגבלה בבנק של החשבון ונקיטה בהליכים מידיים בכדי למנוע את ההגבלה או לחלופין בבדיקת אפשרות לקבלת הערכה או חלופה מתאימה אחרת.

ביטול הגבלה בבנק – מה אפשר לעשות ומיד
על פי החוק לבעלי חשבונות מוגבלים ניתנת האפשרות לפנות אל בית המשפט במטרה להגיש ערעור על ההחלטה שהטיל סניף הבנק על החשבון וזאת בניסיון לבטל את ההגבלה.
חשוב להדגיש, על מנת להעלות את סיכויי ההצלחה בדבר ביטול הגבלה בבנק של החשבון, מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בתחום בימים הראשונים מיום קבלת ההודעה בגין ההגבלה.
במקרים מסוימים ולאור העבודה כי הליך משפטי עלול להימשך זמן מסוים, ניתן להגיש צו מניעה לסניף הבנק במטרה לעכב את הגבלת החשבון עד לדיון בבקשה וקבלת הכרעה בו.
לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי ללא התחייבות ושמירה על דיסקרטיות מלאה, הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם או ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

להתייעצות ראשונה ללא עלות

חותם דנס 100

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

דילוג לתוכן