ביטול הגבלה בבנק

הבנק החזיר לך עשרה שיקים? חשבון הבנק שלך הפך למוגבל?

חזרו לך 10 שקים בחשבון הבנק? החשבון בנק שלכם מוגבל? אנחנו בתוך 6 שעות נדאג שההגבלה תבוטל, ודירוג האשראי לא יפגע מההגבלה.

ביטול ההגבלה תוך 6 שעות מהגשת התיק

משרדנו נותן שירות -מיידי- ללקוחות מכל קצוות הארץ

ארביב פרץ – משרדנו פועל באופן מיידי לביטול ההגבלה באמצעות הגשת ערעור וצו מניעה זמני בכדי לאפשר לך לשוב ולפעול בחשבון באופן מיידי (בכך למנוע נזקים כספיים ותדמיתיים אדירים) ללא הגבלה, זאת עד למועד הדיון העיקרי בו תידון הבקשה לביטול ההגבלה לחלוטין.

למשרדנו רזומה של מאות לקוחות מרוצים(חברות,עסקים ואנשים פרטיים) אשר בעיותיהם מול הבנק נפתרו כלא היו.הצלחת המשרד עומדת על 98%.
משרדנו מסייע גם ללקוחות שחשבון הבנק שלהם הוגדר כחשבון מוגבל חמור.

משרד ארביב-פרץ הוא המשרד המוביל בארץ לביטול הגבלות בבנק-תבדקו אותנו

תיק מוגבל בבנק | ביטול הגבלה בבנק בהצלחה -משרד עו"ד ארביב פרץ

ניסיון של מאות תיקים בשנה

מעל 10 שנות וותק ניסיון בביטול הגבלה בבנק בהצלחה -משרד עו"ד ארביב פרץ

מעל 10 שנות וותק

מחיקת רישום שלילי ב- BDI ו- D&B

מחיקת רישום ב- BDI ו- D&B

ביטול הגבלה בבנק ישראל תוך 12 שעות

ביטול הגבלה תוך 12 שעות

0 +
ניסיון של מאות תיקים בשנה
0 +
מעל 15 שנות וותק
0
ביטול הגבלה בבנק תוך 6 שעות

להתייעצות ראשונה והערכת סיכויי הצלחה - ללא עלות

תוך 6 שעות מהגשת הביטול – החשבונות לא מוגבלים

חשבונות בנק מוגבלים במדינת ישראל מידי יום ביומו. ההגבלה נעשית ע"י הבנק, בדרך כלל לאחר שהלקוח לא מצליח לעמוד במסגרות שהקצו לו לחשבון והבנק איבד את הסבלנות להמתין ללקוח שיסגור את החריגות בחשבונו. כאן חשובה מאד הפעילות המהירה שלכם בעזרת אנשי מקצוע לדאוג לביטול ההגבלה בבנק ואו לפחות לעכב אותה.

הסרת הגבלה בבנק-תקופת הקורונה
לאור התפרצות נגיף הקורונה ובעקבות המיתון והמשבר הכלכלי הרחב שהגיע לכל אחד ואחת מאיתנו, רבים מחשבונות הבנק בין אם עסקיים ובין אם פרטיים, שאינם עומדים בתנאי האשראי, הופכים לחשבונות מוגבלים.

עיכוב הגבלה בבנק ללקוח שהוגדר – לקוח מוגבל
במסגרת חוקים שונים, הוראות שעה ותקנות חדשות, הבנקים בישראל הקשיחו את עמדותיהם ומדיניותם בכל הנוגע לתנאי מתן האשראי.
לקוח מוגבל בבנק מוגדר כמי שהצטברו בחשבונו במסגרת שנה אחת, עשרה צ'קים חוזרים או יותר. בהתאם לכך, יוגדר החשבון כחשבון מוגבל למשך שנה אחת, המוביל לרצף של חריגות ממסגרת האשראי, שיקים מוגבלים, שיקים חוזרים, ערעור על מערכת היחסים מול הבנק, צמצום או ביטול מסגרת האשראי הנוכחית ועוד.
ההגבלות המוטלות על לקוח המאופיין בחשבון בנק מוגבל מונעות ממנו להמשיך לנהל את חשבונו בבנק כהלכה, פוגעות תדמיתית וגורמות לנזקים כלכליים עתידיים.
לפיכך, מומלץ על בדיקת אפשרות ביטול הגבלה בבנק של החשבון ונקיטה בהליכים מידיים בכדי למנוע את ההגבלה או לחלופין בבדיקת אפשרות לקבלת הערכה או חלופה מתאימה אחרת.

ביטול הגבלה בבנק – מה אפשר לעשות ומיד
על פי החוק לבעלי חשבונות מוגבלים ניתנת האפשרות לפנות אל בית המשפט במטרה להגיש ערעור על ההחלטה שהטיל סניף הבנק על החשבון וזאת בניסיון לבטל את ההגבלה.
חשוב להדגיש, על מנת להעלות את סיכויי ההצלחה בדבר ביטול הגבלה בבנק של החשבון, מומלץ לפנות לעורך דין העוסק בתחום בימים הראשונים מיום קבלת ההודעה בגין ההגבלה.
במקרים מסוימים ולאור העבודה כי הליך משפטי עלול להימשך זמן מסוים, ניתן להגיש צו מניעה לסניף הבנק במטרה לעכב את הגבלת החשבון עד לדיון בבקשה וקבלת הכרעה בו.
לקבלת ייעוץ משפטי מקצועי ללא התחייבות ושמירה על דיסקרטיות מלאה, הנכם מוזמנים להשאיר את פרטיכם או ליצור עמנו קשר ונשמח לעמוד לרשותכם.

בעלי חשבונות מוגבלים בבנק?

במידה ואתם בעלי חשבונות מוגבלים בבנק, משמעות הדבר היא שנקלעתם למצב בעייתי, אבל כמו כל דבר בחיים, לכל בעיה יש השלכות, אך גם פתרונות.

אם קיים סיכון אמיתי להפיכת חשבון הבנק שלכם (בין אם פרטי או עסקי) לחשבון מוגבל,  הדבר אומר שהלקוח יהיה מוגבל בפעולות השונות בניהול חשבון הבנק שלו, ואף יירשם כלקוח בעייתי בבנק שלו, בבנק ישראל וב-BDI. משמעות הדבר היא, שהדירוג שלו ייפגם, ויש לכך כמובן השלכות לטווח הארוך. ההשפעה הישירה של חשבון מוגבל היא ביטול האפשרות להשתמש בשיקים. הלקוח לא יוכל להשתמש באמצעי תשלום זה המשויך לחשבונו, אבל יתר על כן, צ'קים שכבר ניתנו לא יכובדו משהוטלה ההגבלה, דבר שעשוי ליצור מצבים לא סימפטיים בין הלקוח לבין אנשים ששילם להם בצ'קים. אם החשבון הבעייתי הוא חשבון המשותף לשני אנשים, כמו למשל בני זוג, חשוב מאוד שאחד מבני הזוג יצא מבעוד מועד מאותו החשבון הבעייתי, ויפתח חשבון נפרד עבור עצמו, בין אם באותו הבנק או בכל בנק לבחירתו. הפרדת הכוחות תהווה רשת ביטחון גם בשביל הלקוח וגם בשביל השותפים שלו בחשבון.

כך גם במקרים בהם יש שותפים בחשבון והם אינם בני זוג. במקום שהשותפים בניהול חשבונות מוגבלים יסתבכו גם הם עם הבנק ועם בנק ישראל, ויוכרזו לקוחות מוגבלים, הם יוכלו להבטיח מרווח נשימה ופעולה הודות לחשבונות בנק אחרים שיפתחו ויעמדו לרשותם.

כמובן שבמצבים מורכבים יותר או בשלב שהוא כבר מתקדם בתסבוכת עם הבנק, כדאי  להיעזר בשירותיו של עורך דין, כדי שזה יבצע בדיקת חשבון מוגבל ויבין מה הן הסיבות שהובילו למצב, מה הסטטוס הנוכחי בבנק, ואיך אפשר להתקדם לפתרון הבעיה.

חשוב להדגיש כי הטיפול בחשבון מוגבל לא יסתכם רק בחלק הטכני. יש לערוך בדק בית יסודי ולדאוג לכך שמה שהוביל למצב שהחשבון הוכרז מוגבל, יטופל, כך שלא ייווצרו בעיות נוספות ואף חמורות יותר בעתיד.

אגב, הבנק יחיל עוד הגבלות על אותו לקוח, במהלך שלוש השנים מהמועד בו הוכרז החשבון כחשבון מוגבל והוטלו ההגבלות הראשונות על חשבון הבנק, ייתכן מאוד שהחשבון יהפוך לחשבון מוגבל בנסיבות מחמירות, מצב אכן חמור שחשוב ביותר להימנע מלהגיע אליו.

חשבונות מוגבלים בנסיבות מחמירות

סעיף 3ג לחוק הצ'קים ללא כיסוי, מגדיר שלקוח מוגבל בנסיבות מחמירות הוא לקוח שחשבון הבנק בניהולו הפך לחשבון מוגבל, ובמהלך התקופה בה החשבון היה מוגבל, חשבונות נוספים שלו שינו סטטוס והפכו להיות חשבונות מוגבלים.

חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות, הוא חשבון בנק מוגבל שלבעלי החשבון שמנהלים את החשבון לבדם או עם שותפים נוספים, יש מעבר לחשבון אחד בסטטוס מוגבל, או שקיים חשבון וחלה עליו הגבלה פעם שנייה או יותר.

חשבון מוגבל בנסיבות מחמירות יישאר כך למשך שנתיים, כאשר בזמן זה, יחולו על בעל החשבון המגבלות הידועות אשר הבנק מטיל על לקוחות מוגבלים בנוהל, אך במידה  וההגבלה משנה סטטוס והופכת להגבלה בנסיבות מחמירות, והלקוח מנהל חשבונות נוספים בבנק  בבעלותו, כל חשבונותיו יהפכו למוגבלים, ולא רק החשבון בו סורבו עשרת הצ'קים. כמו כן, כל ההגבלות יחולו גם על חשבונות בהם הלקוח שותף, או בחשבונות בהם הוא רשום כמיופה כוח.

אם לקוח מוגבל בנסיבות חמורות הוא בעל חשבון בנק  נוסף תקין, ובו עוד שותפים בניהול החשבון – והחשבון הושפע והפך למוגבל גם השותפים יהפכו בעצמם להיות לקוחות מוגבלים, רק בשל החשבון המשותף.

ביטול הגבלה בבנק ישראל לחשבונות מוגבלים- האם זה אפשרי?

באילו נסיבות לא ניתן לבצע ביטול הגבלה

הגבלה שמטיל בנק ישראל יחד עם הגבלות נוספות על חשבונות מוגבלים, חוסמות את פעילותו של החייב, לא מאפשרות לו לגייס אשראי, וכמובן שמקשות על כל ההתנהלות הפיננסית שלו, כולל ניהול תזרים המזומנים בחשבון הבנק לצרכי היומיום.

  • כאשר מדובר בלקוח חייב שביקש להשית על עצמו את ההגבלה על ידי הגשת בקשה לאיחוד תיקים אצל רשם ההוצאה לפועל, לא יהיה ניתן לבטל את ההגבלה.
  • כאשר בוחנים מקרה בו ללקוח יש חשבונות מוגבלים בעקבות חזרתם של מעל 9 צ'קים ללא כיסוי, לא ניתן יהיה לבטל את ההגבלה.

באילו נסיבות ניתן לבצע ביטול הגבלה

  • בנסיבות בהן ניתן להסיק כי במקרה של הלקוח החייב לבנק, ואין באמת כל הגיון כלכלי להטיל עליו מגבלות במטרה להגן על הציבור מפניו – כי בסופו של דבר זוהי המטרה העיקרית של ההגבלות על החשבון, הגנה על הציבור מפני משיכת שיקים ללא כיסוי, וכן הגנה על החייב שלא ייצור לעצמו חובות נוספים ויחמיר את מצבו הכלכלי,  יהיה אפשר לבטל את ההגבלה.
  • במקרים שבהם של חזרו מעל ל9 צ'קים ללא כיסוי, ללא הצדקה צריך לעתור לצו שיפוטי של בית משפט. ולאחר שמגיש הבקשה הוכיח כי היה מקום לכבד את אותם הצ'קים שסורבו על ידי הבנק, ניתן יהיה לפעול לביטול ההגבלה על החשבון.
  • בסופו של דבר, כאשר מדובר בהגבלה שהמקור שלה מוטל בספק, ניתן יהיה לבטלה באם החייב מראה כי המצב אירע בתום לב, וכי הוא פועל להסדרת החוב ומוסר מידע בשקיפות מלאה באשר להכנסותיו ולהוצאותיו.
  • כמובן שאפשר לפנות לבנק ישראל לבירורים שונים ו/או הגשת קובלנות בנושא, ו/או באם יש סברה כי החשבון הפך לחשבון מוגבל בשל טעות. במידה ורשם ההוצאה לפועל יראה לנכון להיעתר לבקשה לביצוע ביטול הגבלה בבנק ישראל, באם הוא נוכח לראות שאכן אין כל סכנה ביצירה של חובות נוספים מצד בעל החשבון.
  • לדוגמא, כאשר החייב סגר כבר את העסק שלו, אשר בעקבותיו נקלע לחובות, ועתה הוא עובד רק כשכיר ומושך צ'קים לטובת תשלום שכירות בלבד, נשאלת השאלה האם צריך לאפשר לחייב שימוש בכרטיס אשראי, ולהעניק לו אשראי בהתאמה, האם הוא ראוי לכך.

ביטול הגבלה בבנק ישראל בתקופת הקורונה

במהלך תקופת הקורונה עלתה סיבה נוספת לביטול ההגבלה, שיכולה להיות מוגשת מטעם החייב, וזאת נוכח המצב והשינויים בנסיבות בעקבות הקורונה, הדוחקות את הלקוח לבצע פעולות 'מרחוק', באמצעות כרטיס אשראי באינטרנט לצורך העניין, וגם בשל  סיבה זו, יש מקום להקל בהגבלות כנגד החייב, ולהיעתר בחיוב לבקשתו לביטול ההגבלה על חשבונו.

בכל מצב מומלץ וחשוב לפנות להיוועץ ולהיעזר בשירותיו של עורך דין המתמחה בטיפול בחייבים, על מנת שיסייע בפתרון הבעיה, ביעילות ובמהירות האפשרית.

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

Call Now Button דילוג לתוכן