אודות

משרד עורכי דין ארביב-פרץ
אני מאמין

המשרד הינו משרד בוטיק שנוסד בשנת 2009 על ידי עורכי הדין אריק ארביב ושי שמואל פרץ. משרדנו מונה כיום 7 עורכי דין, טרום מתמחה וצוות אדמיניסטרטיבי המונה 3 עובדים.

משרדנו מעניק ללקוחותיו שירותים משפטיים מגוונים בתחום האזרחי-מסחרי בבתי המשפט השונים בכל הערכאות, בנושאי ליטיגציה שונים ומורכבים, החל מתביעות כספיות, סכסוכים עסקיים, תביעות נזיקין ויתר התחומים בהם מתמחה המשרד. כמו כן, משרדנו מייצג זוכים וחייבים בלשכות ההוצאה לפועל ובית המשפט המחוזי בהליכי פשיטת רגל.

משרדנו בעל יכולת מקצועית רחבה לצד ניסיון מוכח של שנים רבות בייצוג לקוחות פרטיים ועסקיים בתחומי ההתמחות של המשרד.

כמי שעוסקים בתחום כה רגיש, בו ה"אזרח הקטן" נאלץ לא אחת להתמודד מול גופים חזקים וגדולים כמו הבנקים, חברות הביטוח וכדומה, אנו רואים בעובדתנו כשליחות בעלת ערך עליון.

משרדנו חרט על דגלו ליתן שירות מקצועי ואיכותי ללקוח במגוון תחומי משפט. במסגרת העבודה המשפטית, אנו נדרשים למציאת פתרונות בזמן אמת וחשיבה מחוץ לקופסא וזאת לצורך בניית אסטרטגיית פעולה לעתיד לצורך הגשמת המטרה הרצויה ותוך מזעור סיכונים עבור הלקוח. עורכי הדין במשרד נותנים מעטפת מלאה ללקוח העסקי והפרטי במרבית תחומי המשפט להם הוא נחשף כדוגמת דיני עבודה, נזיקין, מקרקעין, בנקאות, גבייה והוצאה לפועל וכן ייצוג בבתי המשפט במגוון ערכאות. מגוון הפתרונות המשפטיים הרחב אותו מספק משרדנו, מספק "שקט תעשייתי" ללקוח בידיעה שהוא נמצא בידיים בטוחות לאורך כל ניהול המשפטי ולאחריו.

עורכי הדין במשרד מקפידים לעבור השתלמויות מקצועיות על בסיס קבוע בתחומי העיסוק של המשרד, וכן בעלי גישה למערכות המידע הטובות והמתקדמות ביותר הקיימות בתחום עריכת הדין וזאת הן על מנת לייעל את השירות ללקוח והן על מנת להתעדכן באופן שוטף בהלכות חדשות, פסקי דין הנוגעים לתחומי המשרד ועוד. יתרה מכך, עורכי הדין במשרדנו מתמחים במספר תחומים בכדי לאפשר למשרדנו להעניק ללקוחותינו קשת רחבה של שירותים משפטיים, וכן עבודת צוות וחשיבה קולקטיבית בתהליך קבלת ההחלטות לצורך ייצור האסטרטגיה המשפטית המתאימה ביותר ללקוחותינו.

האני מאמין של משרדנו הינו כי הצלחתנו המשותפת תלויה בראש ובראשונה בכמות השעות היומיות בה מתבצעת עבודה בכל תיק ותיק תוך הקפדה על אסטרטגיית ניהול תיק בצורה היעילה ביותר בכדי להשיג את התוצאה הרצויה, וזאת תוך עדכון שוטף של הלקוח ושימת דגש על מתן פתרון תוך ראייה כוללת באשר לצרכי הלקוח והסביבה העסקית בה הוא פועל, וכל זאת ללא פשרות, שמירה על טוהר מידותיו ויושרו המקצועי של עורך הדין.

לא אחת, במסגרת אסטרטגיית ניהול התיק, משרדנו עובד בשיתוף פעולה עם מומחים נוספים להשלמת מעטפת הייצוג (כגון: כלכלנים, מגשרים, שמאים, מהנדסים, רופאים ועוד) וזאת להשגת המטרה שהוצבה בדרך היעילה, המקצועית והמהירה ביותר.

מיום היווסדו של המשרד, אנו מחויבים להעניק לקהל לקוחותינו שירות משפטי ברמה גבוהה, ביחסי אמון עמוקים עם הלקוח ושימת דגש על סודיות מקצועית של עורך-דין לקוח. משרדנו הינו משרד המאופיין בצביון משפחתי, למרות שבמשך השנים המשרד התפתח ונוספו עורכי דין ועובדים, נותרה אוירה של שיתוף פעולה, אחווה והפרייה הדדית בין עורכי הדין במשרד.

משרדנו נותן שירות ללקוחות מכל רחבי הארץ

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

Call Now Button דילוג לתוכן