ביטול הגבלה
לעסקים וחברות​

חזרו לך 10 שקים בחשבון הבנק? החשבון בנק שלכם מוגבל? אנחנו בתוך 6 שעות נדאג שההגבלה תבוטל, ודירוג האשראי לא יפגע מההגבלה.

ביטול הגבלה בחשבון בנק לעסקים וחברות

לאחר שבחשבון הבנק של החברה או העסק שלכם חזרו עשרה שיקים או יותר מסיבת 'אין כיסוי מספיק' בפרק זמן של שנה, חשבון הבנק הופך למוגבל, כאשר מדובר בסנקציה חמורה שיכולה להשפיע באופן משמעותי על פעילותכם העסקית בטווח המידי ובטווח הרחוק.

השלכות ההגבלה על עסקים וחברות

השלכות ההגבלה על עסקים וחברות הן מרחיקות לכת. ראשית, היא פוגעת באופן מידיי ביכולת של העסקים לשלם לספקים, לעובדים וללקוחות באמצעות המחאות/ שיקים. שנית, היא מקשה על העסקים לקבל אשראי מהבנק או מגורמים חוץ בנקאיים. שלישית, היא פוגעת בדירוג האשראי של העסקים, מה שעלול להקשות עליהם להשיג אשראי בעתיד ולהתקשר עם חברות ציבוריות, מכרזים וספקים שמספקים אובליגו/אשראי לעסק שלכם.

ביטול הגבלה בחשבון בנק לעסקים וחברות

לאחר שבחשבון הבנק של החברה או העסק שלכם חזרו עשרה שיקים או יותר מסיבת 'אין כיסוי מספיק' בפרק זמן של שנה, חשבון הבנק הופך למוגבל, כאשר מדובר בסנקציה חמורה שיכולה להשפיע באופן משמעותי על פעילותכם העסקית בטווח המידי ובטווח הרחוק.

פגיעה באפשרות משיכת שיקים

כידוע, השיקים הינם אמצעי אשראי פופולרי בעסקים וחברות. הם משמשים לתשלום לספקים, לעובדים וללקוחות. הגבלה בחשבון בנק מונעת מלקוחות הבנק למשוך שיקים, מה שעלול להקשות עליהם לעמוד בהתחייבויותיהם הפיננסיות.

פגיעה בדירוג אשראי

דירוג האשראי הוא מדד שמספק אינדיקציה ליכולת של לקוח לעמוד בהתחייבויותיו הפיננסיות. הגבלה בחשבון בנק נחשבת כאות אזהרה חמור לבנקים וגורמים חוץ בנקאיים, ומפחיתה את דירוג האשראי של העסקים לדירוג באופן משמעותי, וללא טיפול משפטי ההגבלה על חשבון הבנק תופיע לתקופה של מספר שנים בחשבון הבנק (גם לאחר שההגבלה תסתיים).

איך מבטלים את הסנקציות הנובעות עקב הגבלת חשבון הבנק

בטרם קבלת ייצוג בתיק שלכם, משרדנו ייבחן את מורכבות וסיכויי התיק, יבחן את הטענות שלכם וימצא את הליקויים בניהול החשבון הבנק ע"י הבנק כדי שיאפשרו הצלחה יתרה בתיק.

חשוב לדעת, לקוח שחשבונו הוגבל רשאי לערער על ההחלטה בפני בית משפט השלום. על הערעור להיות מוגש תוך 20 ימים מיום קבלת ההודעה על ההגבלה. בנוסף לערעור, משרדנו מגיש צו מניעה זמני לעיכוב ההגבלה בחשבון הבנק, דבר המאפשר חזרה מהירה לשגרה – היינו, שימוש בשיקים והורדת סימון ההגבלה בבנק ישראל באופן כמעט מיידי כך שאין צורך להמתין עד לסיום ההליך. משרדנו פועל לביטול ההגבלה תוך 12 שעות ממועד הגשת הבקשה בחשבון הבנק.

לאחר מספר חודשים בודדים מהגשת הערעור לבימ"ש, מתקיים דיון בעניינכם, ובמהלכו אנו פועלים לגריעת שיקים שחזרו מסיבת 'אין כיסוי מספיק' שבסופו של תהליך יביאו לביטול ההגבלה באופן סופי מחשבונכם ותוכלו לפעול בחשבון ולעשות שימוש בשיקים. כמו כן, בסיום ההליך המשפטי אנו פועלים להסרת "כתם" ההגבלה מדו"ח האשראי הצרכני (בנק ישראל).

במסגרת ההליך המשפטי, משרדנו מספק מענה משפטי לבעיות הנובעות מהגבלה בחשבון בנק לעסקים וחברות. אנו מציעים ייצוג משפטי מקצועי בהליכים משפטיים  ועובדים בשיתוף פעולה עם מומחים בתחום הכלכלה והפיננסים, על מנת לספק ללקוחותינו את המענה הטוב ביותר.

שימו לב, סגירת חשבון הבנק לא פותרת את בעיית ההגבלה. נהפוך הוא! במקרה שיוצגו לפרעון שיקים שחשבון הבנק הינו סגור, השיקים ייחשבו שחזרו מסיבת 'אין כיסוי מספיק' ויובילו להגבלה.

three steps to success

תיקון דירוג האשראי

תיקון דירוג האשראי מבוצע נקודתית לבעיית ההגבלה בלבד, מאפשר חזרה לשגרה עסקית, יכולת קבלת מימון מגורמים בנקאיים וחוץ בנקאיים, הלוואות בערבות מדינה, קבלת אשראי מספקים ועוד.

לסיכום

הגבלה בחשבון בנק היא "כתם" חמור שמשפיע באופן משמעותי על פעילותם של עסקים וחברות. ביטול ההגבלה הוא תהליך הכרחי בהחזרת הפעילות העסקית לשגרה. סיכוי הצלחה גבוהים בתיקים הנ"ל ניתנים להשגה רק במשרדים שזהו תחום התמחותם העיקרי. באמצעות ייצוג משפטי מקצועי ושירותי ייעוץ וליווי בנושאי אשראי וחשבונות בנק – הבעיה הזו תהיה מאחוריכם.

משרדנו מספק מענה מקיף לבעיות הנובעות מהגבלה בחשבון בנק, ויכול לעזור לעסקים וחברות לחזור לשימוש בשיקים באופן מיידי, לשפר את דירוג האשראי ולחזור לפעילות עסקית תקינה.

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

Call Now Button דילוג לתוכן