חזרו לך 10 שקים בחשבון הבנק? החשבון בנק שלכם מוגבל? אנחנו בתוך 6 שעות נדאג שההגבלה תבוטל, ודירוג האשראי לא יפגע מההגבלה.

ביטול ההגבלה תוך 6 שעות מהגשת התיק

משרדנו נותן שירות - מיידי - ללקוחות מכל רחבי הארץ

חשבונות מוגבלים בבנק - איך מתמודדים ?

חשבוi מוגבל בבנק אחד או מספר חשבונות המוגבלים בבנק אחד או יותר הם בעיות שניתנות לפתרון.

משרדנו פועל באופן מידי לביטול ההגבלה באמצעות הגשת ערעור וצו מניעה זמני בכדי לאפשר לך לשוב ולפעול בחשבון באופן מידי (בכך למנוע נזקים כספיים ותדמיתיים אדירים) ללא הגבלה, זאת עד למועד הדיון העיקרי בו תידון הבקשה לביטול ההגבלה לחלוטין.

למשרדנו רזומה של מאות לקוחות מרוצים (חברות, עסקים ואנשים פרטיים) אשר בעיותיהם מול הבנק נפתרו כלא היו. הצלחת המשרד עומדת על 98%.
משרדנו מסייע גם ללקוחות שחשבון הבנק שלהם הוגדר חשבון מוגבל חמור.

משרד ארביב-פרץ הוא המשרד המוביל בארץ לביטול הגבלות בבנק-תבדקו אותנו

0 +
ניסיון של מאות תיקים בשנה
0 +
מעל 15 שנות וותק
0
ביטול הגבלה בבנק תוך 6 שעות

משרדנו נותן שירות ללקוחות מכל קצוות הארץ.

*משרדנו אינו מטפל בתיקי הוצאה לפועל

חשבונות מוגבלים – ביטול ההגבלה תוך 6 שעות

להתייעצות ראשונה והערכת סיכויי הצלחה - ללא עלות

איך מתמודדים עם חשבונות מוגבלים בבנק – לא מה שחשבתם

אז איך מתמודדים עם חשבונות מוגבלים בבנק – חשבונכם הוגבל? רוצים לדעת כיצד לשחרר זאת? במאמר זה נפרט לכם את התשובה לשאלות אלו.
על מנת לפעול באופן מידי לביטול ההגבלה, עליכם להגיש ערעור או צו מניעה זמני על מנת לאפשר לכם לשוב ולפעול בחשבון. בהתאם לכך, תמנעו נזקים כספיים ותדמיתיים עתידיים.
כל זאת, עד למועד הדיון בו תדון הבקשה לביטול/להסרת ההגבלה לחלוטין.

איך מתמודדים עם חשבוi מוגבל בבנק – מה ניתן לעשות?

• קיימת אפשרות לביטול מוחלט של הגבלת החשבון על ידי צו מידי להקפאת ההגבלה המבוקשת.
• עליכם לפעול מידית ולא לחכות, על מנת להגיש ערעור על ההגבלה וקבלת צו מניעה בגין ההגבלה שלא תיכנס לתוקף.

מי מעורב ב – חשבונות מוגבלים ?

להיות בעל חשבון מוגבל בבנק או של כמה חשבונות מוגבלים בבנק, זה דבר אינו נעים. כיום, הגבלת חשבונות הפכה לדבר שכיח הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים. בישראל ישנם מאות אלפי חשבונות הנחשבים לחשבונות בעלי הגבלה, בין אם מתוך נסיבות רגילות ובין אם נסיבות מחמירות.
כל זאת, על מנת להעלות את המודעות לאמינות השימוש בשיקים, לשדרג ולשפר את מוסר התשלומים וכן גם להתריע את בעלי החשבונות ממשיכת שיקים ללא כיסוי.
חשוב להדגיש, שיקים היוצאים מחשבון מוגבל הינם ללא כיסוי. על כך, חשוב לשים לב ולהימנע מלקבל אותם. נכון, דבר זה די מסובך בפועל, אך זה אפשרי.

האם ניתן לדעת איזה חשבון מוגבל?

קשה מאוד! אך בהחלט אפשרי. שיקים מסורבים הינם שיקים שהבנק סירב לקבל אותם ולפרוע אותם לחשבונכם בעקבות אי יתרה מספקת בחשבון הבנק אליו הם משויכים. כל שיק כזה, יתווסף "לרשימה השחורה" עד שיוביל להגדרת החשבון שלכם כמוגבל. יחד עם זאת, שיקים שבוטלו ייכנסו לספירה גם כן. לחלופין, יכול לקרות מצב בו שיק שחזר בעקבות עיקול שבוצע על חשבון הבנק, אך טרם בוצע העיקול, אינו אמור להיכלל בספירת השיקים המסורבים.
ההגדרה של חשבונות מוגבלים טומנת בחובה מספר השלכות. הגדולה מכולן, היא איסור על הלקוח למשוך עליו שיקים לכל משך תקופת ההגבלה.
במידה ויהיה ניסיון לשלם באמצעות שיקים במהלך התקופה יהיה זה כישלון מוחץ. יכול להיות מצב בו קיימים ברשותכם מספר חשבונות בנק, מהם תוכלו כן למשוך שיקים.
האם נתן לפתוח חשבון בנק חדש?
בעל העסק יוכל לפתוח חשבון בנק רגיל שלא נמשכים בגינו שיקים. לקוח מוגבל אינו יכול להיות מוגדר כמורשה חתימה או כמיופה כוח בחשבון ישן או חדש ממנו נמשכים שיקים. חשוב לציין כי ההגבלה היא פר חשבון ספציפי.

אז איך יודעים אם החשבון שלך הוגבל?

כל חשבון המיועד להיכנס להגדרה "חשבון מוגבל", יקבל הלקוח התראה מהבנק. בהתאם לכך, הבנק אמור לשלוח לבעלי החשבון התראה כל זאת לאחר החזרה של מעל חמישה שיקים מחשבונו. לתשומת ליבכם, גם אם במידה ולא קיבלתם התראה, עקב איחור משלוח של הדואר, ההגבלה עדין תכנס לפועל. במידה וחציתם גבול עשרת השיקים המוחזרים, תאגיד הבנק ישלח לכם הודעת הגבלה עד חמישה ימי עסקים מיום הסירוב של השיק האחרון. רק המפקח על הבנקים יכול להטיל הגבלה בנסיבות מחמירות. כל מקרה לגופו, אך על ההודעות להגיע לכל מי שיש לו קשר לחשבון: בעלי החשבון, מיופי הכוח וכן גם למורשה החתימה.
מכל האמור לעיל, ההגבלה שחלה על חשבון מסוים עלולה להשפיע עליו בהיבטים רבים. לדוגמא: כרטיסי אשראי, הבנק ראשי לבטל כרטיס אשראי שהנפיק ללקוח כאשר החשבון שלו הפך להיות ל"מוגבל". בפן העתידי, הבנק יכול להמשיך להחזיק בהחלטה זו ולא להעניק אשראי ללקוח גם בסוגיית ההלוואות וקבלת משכנתא בפרט. חשוב לזכור, ההגדרה של חשבון שהוגדר כחשבון מוגבל, היא אינה חד משמעית! ישנן דרכים רבות בהן ניתן לפעול על מנת לערער על ההחלטה.

להתייעצות ראשונה ללא עלות

אתר זה משתמש בקבצי עוגיות כדי להעניק לכם שירות יותר טוב   קרא עוד 

Call Now Button דילוג לתוכן